SILVIO 03

DAJ SIE ZASKOCZYĆ- ROZŁOŻYSZ GO DO 3 METRÓW!

01.
Stół okrągły rozkładany

Stół SILVIO rozkładany do 3 metrów to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno elegancję, jak i funkcjonalność w swoim wnętrzu. Ten wyjątkowy mebel spełni Twoje oczekiwania bez względu na to, czy organizujesz kameralny obiad w gronie rodziny, czy też większe spotkanie ze znajomymi.

 

 

 

02.
Nowy wymiar designu

Trójkątny przekrój nóg METALOWYCH nadaje stołowi niezwykły charakter. To wyjątkowy detal, który przyciąga uwagę i wyróżnia nasze meble spośród innych. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują czegoś nietypowego.

Twoje potrzeby, nasza odpowiedź.

 

 

 

 

#Dokładne wymiary

Wymiary stołu

cm
Długość po rozłożeniu 310 cm
cm
Szerokość
cm
Wysokość
#Świadomy klient

Dowiedz się więcej

Informujemy, że drewno jako materiał naturalny może podlegać procesom wynikającym ze starzenia, zmian wilgotności i temperatury, skutkującym zmianami kształtu, rozmiarów. Poszczególne elementy mogą się też różnić wyglądem, w szczególności wybarwieniem i rysunkiem słojów. Zmiany te, jako wynikające z naturalnych właściwości materiału, nie stanowią wad i nie podlegają reklamacji.

Wysoko gatunkowe drzewo

Nasze meble wykonane są z wysoko gatunkowego drewna, które pozwala nam osiągnąć najwyższy poziom jakości, wytrzymałości i stabilności konstrukcji.

Nowoczesne wykonanie

Nasze produkty staną się wizytówką Twojego wnętrza, Łączymy ze sobą innowacyjne, nowoczesne rozwiązania z naturalnymi materiałami i tradycjami.

#HALEX 3D

MODEL 3D

Model 3D w fazie przygotowania 

Halex zastrzega sobie prawo do zmiany konstrukcji wyrobów i wykorzystywanych komponentów ze względu na zwiększenie twardości produktu oraz zadowolenia klienta bez uprzedzenia. Tolerancja +/-3cm w odniesieniu do podanych wymiarów musi być zaakceptowana.