#Poznaj_nas

Wszystko co musisz widzieć

#WSPÓŁPRACA

DOWIEDZ SIĘ WSZYSTKIEGO

Przedstawiamy wszystkie informację dotyczące historii naszej firmy.

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją stołów, krzeseł oraz ław.  Przez cały ten czas pozostajemy wierni ideom rzemiosła, jednocześnie podążając za współczesnymi trendami.  Doświadczenie, które nabyliśmy w ostatnim ćwierćwieczu, pozwala nam kreować nowe nurty i style w meblarstwie, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo urozmaicona i znajdą w niej Państwo zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kolekcje.

Nasze produkty cechują się wysoką jakością ,dzięki wykorzystaniu certyfikowanych surowców, polskiego pochodzenia oraz starannością wykonania, o którą dbają wykwalifikowani pracownicy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, wyposażonym w najnowsze włoskie i niemieckie technologie, kładąc nacisk na dalszy rozwój, nad którym czuwa dział B+R. Nasz zakład mieści się w Elblągu, czyli w sercu polskiego zagłębia meblowego, a stoły i krzesła sygnowane marką Halex, znajdą Państwo w ponad dwustu salonach w całej Polsce.

Nasza oferta bogata jest w produkty, które znajdują zastosowanie w każdym domu. Proponujemy Państwu całą gamę stołów przeznaczonych do jadali, kuchni oraz salonu. Są to stoły nowoczesne, które projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami, jak i stoły tradycyjne, zarówno rozkładane, jak i nierozkładane. Urozmaicamy nasz asortyment poprzez produkcję stołów w laminacie, w okleinie naturalnej oraz z drewna litego. Jako jedyni na rynku łączymy materiały, takie jak drewno dębowe i płyta akrylowa, które świetnie ze sobą współgrają i tworzą oryginalny design stołów. Dla mniejszych powierzchniowo mieszkań proponujemy inne rozwiązanie w postaci ław rozkładanych, które ze stolika kawowego przemienią się w pełnowartościowy stół, przy którym może zasiąść cała rodzina. Wielofunkcyjne ławy, które dziś oferujemy Państwu, z pewnością spotkają się z aprobatą, dzięki wielu dostępnym dekorom.

Produkując stoły, nie możemy zapomnieć o nieodłącznym elemencie jadalni, jakim jest krzesło. Podążając za aktualnym nurtem aranżacji wnętrz, w naszej ofercie znajdują się krzesła nowoczesne oraz tradycyjne, z drewnianym oparciem oraz krzesła tapicerowane. Mogą one pełnić rolę krzeseł zarówno do jadalni, kuchni, jak i do salonu. Projektując nasze krzesła i stoły, kładziemy nacisk na ich odporność oraz zabezpieczenia, dzięki czemu mogą być stosowane w miejscach użyteczności publicznej takich jak: restauracje, hotele czy bary.

W ostatnich latach, bardzo modnym elementem w salonie stał się stolik kawowy, dlatego też wzbogacamy stale naszą ofertę o różne jego modele, od najprostszych wersji stolików okolicznościowych, poprzez oryginalne zrobione m.in. z drewna litego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów, a od siebie gwarantujemy wysoką jakość ich wykonania.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli są Państwo zainteresowani kontaktem prosimy kliknąć przycisk po prawej stronie.

#Halex Team

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

+
Lat doświadczenia
+
Wyprodukowanych mebli
+
Pracowników
+
KONTRACHENTÓW

Christina Torres

[ Company Founder ]

Anna Richmond

[ Marketing Manager ]

Jesica Lina

[ Marketing Manager ]

Katie Doyle

[ Interior Designer ]

Robert Cooper

[ Finance Manager ]

Karina Daugherty

[ Company Founder ]

Olivia Peterson

[ CEO of Company ]

Marry Tonheim

[ Finance Manager ]

Amalia Bruno

[ Interior Designer ]

Andrew Kinzer

[ CEO of Company ]