#Stoły_Halex

OSKAR X

Marzysz o pięknej jadalni pełnej klasy? Wybierz stół OSKAR i odmień wnętrze swojego domu!
01.
Stół okrągły rozkładany

Dzięki elastycznemu systemu rozkładania w ekspresowym tempie wyczarujesz meble dostosowany do Twoich potrzeb.

02.
Nogi w stole

Ponadczasowa stylistyka nóg sprawia że stół idealnie pasuje do każdego wnętrza. Sam zdecyduj o wybarwieniu nogi. Do wyboru masz kolor biały lub czarny.

Maskownice przy wkładach – opcja dodatkowo płatna

03.
Blat fornirowany

Średnica blatu przed rozłożeniem 110cm, średnica blatu po rozłożeniu 310cm.

04.
Wkłady 4x50cm

Szerokość jednej wkładki wynosi 50cm, sam zdecyduj ile wkładek potrzebuje Twój stół. Wkładki przechowywane na zewnątrz. Maskownice przy wkładach – opcja dodatkowo płatna

#Dokładne wymiary

Wymiary stołu

cm
Długość
cm
Długość po rozłożeniu
cm
Szerokość
cm
Wysokość
#Świadomy klient

Dowiedz się więcej

Informujemy, że drewno jako materiał naturalny może podlegać procesom wynikającym ze starzenia, zmian wilgotności i temperatury, skutkującym zmianami kształtu, rozmiarów. Poszczególne elementy mogą się też różnić wyglądem, w szczególności wybarwieniem i rysunkiem słojów. Zmiany te, jako wynikające z naturalnych właściwości materiału, nie stanowią wad i nie podlegają reklamacji.

Wysoko gatunkowe drzewo

Nasze meble wykonane są z wysoko gatunkowego drewna, które pozwala nam osiągnąć najwyższy poziom jakości, wytrzymałości i stabilności konstrukcji.

Nowoczesne wykonanie

Nasze produkty staną się wizytówką Twojego wnętrza, Łączymy ze sobą innowacyjne, nowoczesne rozwiązania z naturalnymi materiałami i tradycjami.

#HALEX 3D

MODEL 3D

Halex zastrzega sobie prawo do zmiany konstrukcji wyrobów i wykorzystywanych komponentów ze względu na zwiększenie twardości produktu oraz zadowolenia klienta bez uprzedzenia. Tolerancja +/-3cm w odniesieniu do podanych wymiarów musi być zaakceptowana.