LAMELLO 08

DAJ SIE ZASKOCZYĆ- ROZŁOŻYSZ GO DO 3 METRÓW!

01.
Stół okrągły rozkładany

Stół rozkładany do 3 m – zaskoczy każdego swoją wszechstronnością i elegancją! Odkryj nieograniczone możliwości naszego stołu, który rozkładając się do 3 metrów, dostosowuje się do Twoich potrzeb. Idealny zarówno do codziennego użytku, jak i spotkań rodzinnych czy przyjęć. Wszystko, czego potrzebujesz, to jeden stół, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Odkryj go już teraz!

02.
Nowy wymiar designu

Wyjątkowa noga stołu Lamello – Twój klucz do designerskiego wyrafinowania! Nasz stół wyróżnia się nie tylko eleganckim blatem, ale przede wszystkim niezwykle oryginalną nogą. Inspirując się naturą, stworzyliśmy unikalny design, który harmonijnie łączy formę z funkcją. To połączenie sztuki i inżynierii, które nie tylko przyciąga uwagę, ale również zapewnia niezwykłą stabilność.

#Dokładne wymiary

Wymiary stołu

cm
Długość po rozłożeniu 310 cm
cm
Szerokość
cm
Wysokość
#Świadomy klient

Dowiedz się więcej

Informujemy, że drewno jako materiał naturalny może podlegać procesom wynikającym ze starzenia, zmian wilgotności i temperatury, skutkującym zmianami kształtu, rozmiarów. Poszczególne elementy mogą się też różnić wyglądem, w szczególności wybarwieniem i rysunkiem słojów. Zmiany te, jako wynikające z naturalnych właściwości materiału, nie stanowią wad i nie podlegają reklamacji.

Wysoko gatunkowe drzewo

Nasze meble wykonane są z wysoko gatunkowego drewna, które pozwala nam osiągnąć najwyższy poziom jakości, wytrzymałości i stabilności konstrukcji.

Nowoczesne wykonanie

Nasze produkty staną się wizytówką Twojego wnętrza, Łączymy ze sobą innowacyjne, nowoczesne rozwiązania z naturalnymi materiałami i tradycjami.

#HALEX 3D

MODEL 3D

Model 3D w fazie przygotowania 

Halex zastrzega sobie prawo do zmiany konstrukcji wyrobów i wykorzystywanych komponentów ze względu na zwiększenie twardości produktu oraz zadowolenia klienta bez uprzedzenia. Tolerancja +/-3cm w odniesieniu do podanych wymiarów musi być zaakceptowana.