#Stoły Halex

HA2

01.
Stół prostokątny rozkładany

Dzięki elastycznemu systemu rozkładania w ekspresowym tempie wyczarujesz meble dostosowany do Twoich potrzeb.

02.
Nogi drewno buk

Nogi wykonane są z drewna wysokiej jakości, lakierowane w kolorze białym lub czarnym.

03.
Blat laminowany

Blat wykonany z płyty laminowanej w dekorze artisan.

04.
Wkłady 1x45cm

Największym atutem stołu jest możliwość jego rozłożenia. Dokładając 1 wkład tworzymy wygodne miejsca dla 2 kolejnych osób.

#Dokładne wymiary

Wymiary stołu

cm
Długość
cm
Długość po rozłożeniu
cm
Szerokość
cm
Wysokość
#Świadomy klient

Dowiedz się więcej

Informujemy, że drewno jako materiał naturalny może podlegać procesom wynikającym ze starzenia, zmian wilgotności i temperatury, skutkującym zmianami kształtu, rozmiarów. Poszczególne elementy mogą się też różnić wyglądem, w szczególności wybarwieniem i rysunkiem słojów. Zmiany te, jako wynikające z naturalnych właściwości materiału, nie stanowią wad i nie podlegają reklamacji.

Wysoko gatunkowe drzewo

Nasze meble wykonane są z wysoko gatunkowego drewna, które pozwala nam osiągnąć najwyższy poziom jakości, wytrzymałości i stabilności konstrukcji.

Nowoczesne wykonanie

Nasze produkty staną się wizytówką Twojego wnętrza, Łączymy ze sobą innowacyjne, nowoczesne rozwiązania z naturalnymi materiałami i tradycjami.

#HALEX 3D

MODEL 3D

Model 3D w fazie przygotowania 

Halex zastrzega sobie prawo do zmiany konstrukcji wyrobów i wykorzystywanych komponentów ze względu na zwiększenie twardości produktu oraz zadowolenia klienta bez uprzedzenia. Tolerancja +/-3cm w odniesieniu do podanych wymiarów musi być zaakceptowana.