#Krzesła Halex

FIR

01.
Stelaż drewno buk

Krzesło wykonane jest z drewna wysokiej jakości, lakierowane zgodnie z próbnikiem wybarwien Halex Meble.

02.
Siedzisko sprężyna falista

Siedzisko wypełnione sprężynami falistymi jest wysoko elastyczne.

#Dokładne wymiary

Wymiary krzesła

cm
Wysokość
cm
Głębokość
cm
Szerokość
#Wyjątkowe tkaniny

Dostępne tkaniny

#Świadomy klient

Dowiedz się więcej

Informujemy, że drewno jako materiał naturalny może podlegać procesom wynikającym ze starzenia, zmian wilgotności i temperatury, skutkującym zmianami kształtu, rozmiarów. Poszczególne elementy mogą się też różnić wyglądem, w szczególności wybarwieniem i rysunkiem słojów. Zmiany te, jako wynikające z naturalnych właściwości materiału, nie stanowią wad i nie podlegają reklamacji.

Wysoko gatunkowe drzewo

Nasze krzesła wykonane są z wysoko gatunkowego drewna, które pozwala nam osiągnąć najwyższy poziom jakości, wytrzymałości i stabilności konstrukcji.

Nowoczesne wykonanie

Nasze produkty staną się wizytówką Twojego wnętrza, Łączymy ze sobą innowacyjne, nowoczesne rozwiązania z naturalnymi materiałami i tradycjami.

Wygoda to podstawa

Produkując krzesła stawiamy na ich komfort. Wybierając meble z naszej kolekcji wyczarujesz we własnym domu wygodną przestrzeń.

Najwyższej jakości tkaniny

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami tkanin, zapewniamy materiały obiciowe odporne na zabrudzenia oraz chroniące przed wirusami i bakteriami.

#HALEX 3D

MODEL 3D

Model 3D w fazie przygotowania 

Halex zastrzega sobie prawo do zmiany konstrukcji wyrobów i wykorzystywanych komponentów ze względu na zwiększenie twardości produktu oraz zadowolenia klienta bez uprzedzenia. Tolerancja +/-3cm w odniesieniu do podanych wymiarów musi być zaakceptowana.