#WYGODNE_KRZESŁA

ELL

01.
Stelaż drewniany

Krzesło wykonane jest z drewna wysokiej jakości, lakierowane zgodnie z próbnikiem wybarwien Halex Meble.

02.
Dodatki do krzesła

Istnieje możliwość zamocowania krzesła z dodatkową listwą ozdobną.

Nasze krzesła konfigurujesz dowolnie! U nas masz pełną swobodę wyboru spośród setek tkanin, dzięki czemu możesz stworzyć krzesło, które idealnie pasuje do Twojego wnętrza. Dajemy Ci możliwość personalizacji, aby Twoje krzesło nie tylko było wygodne, ale także odzwierciedlało Twój unikalny styl. Odkryj nieograniczone możliwości i stwórz krzesło swoich marzeń już teraz!

#Dokładne wymiary

Wymiary krzesła

cm
Wysokość
cm
Głębokość
cm
Szerokość
#Wyjątkowe tkaniny

Dostępne tkaniny

#Świadomy klient

Dowiedz się więcej

Informujemy, że drewno jako materiał naturalny może podlegać procesom wynikającym ze starzenia, zmian wilgotności i temperatury, skutkującym zmianami kształtu, rozmiarów. Poszczególne elementy mogą się też różnić wyglądem, w szczególności wybarwieniem i rysunkiem słojów. Zmiany te, jako wynikające z naturalnych właściwości materiału, nie stanowią wad i nie podlegają reklamacji.

Wysoko gatunkowe drzewo

Nasze krzesła wykonane są z wysoko gatunkowego drewna, które pozwala nam osiągnąć najwyższy poziom jakości, wytrzymałości i stabilności konstrukcji.

Nowoczesne wykonanie

Nasze produkty staną się wizytówką Twojego wnętrza, Łączymy ze sobą innowacyjne, nowoczesne rozwiązania z naturalnymi materiałami i tradycjami.

Wygoda to podstawa

Produkując krzesła stawiamy na ich komfort. Wybierając meble z naszej kolekcji wyczarujesz we własnym domu wygodną przestrzeń.

Najwyższej jakości tkaniny

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami tkanin, zapewniamy materiały obiciowe odporne na zabrudzenia oraz chroniące przed wirusami i bakteriami.

#HALEX 3D

MODEL 3D

Model 3D w fazie przygotowania 

Halex zastrzega sobie prawo do zmiany konstrukcji wyrobów i wykorzystywanych komponentów ze względu na zwiększenie twardości produktu oraz zadowolenia klienta bez uprzedzenia. Tolerancja +/-3cm w odniesieniu do podanych wymiarów musi być zaakceptowana.