PRODUCENT MEBLI STOŁY KRZESŁA ŁAWY
pl en de ru

Targi Meble Polska, Poznań 2016

Już po raz 7. wzięliśmy udział w największych targach meblowych w Polsce , które odbyły się  w dniach 8-11 marca w Poznaniu. W tegorocznej edycji pokazaliśmy nieco inną niż zwykle ofertę produktów, która bardzo przychylnie została przyjęta przez odwiedzających nasze stoisko gości. Pojawiło się sporo nowych modeli krzeseł, stołów i stolików cechujących się nowoczesnym designem, funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania.

Każda edycja targów traktowana jest przez nas jako najważniejsze wydarzenie branżowe w całym roku i przygotowujemy się do niego z największą starannością. W tym roku oceniamy nasze wystawiennictwo  na 5+ zarówno pod względem ilości gości, rozmów handlowych oraz przyjętych zamówień.

Jak co roku nad oprawą graficzną pracował kilkuosobowy zespół pracowników, którego projekt   zdobył trzecie miejsce w konkursie organizowanym przez portal Exspace.pl na najciekawsze stoisko targowe.

W tym miejscu, chcielibyśmy raz jeszcze podziękować wszystkim naszym partnerom i gościom za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów w Poznaniu i zapraszamy za rok! 

targi_poznan_halex_1targi_poznan_halex_3targi_poznan_halex_2

Menu