producent mebli

stoły krzesła ławy

Halex. Krzesła, stoły, ławy. Specjaliści w produkcji mebli.

Zapytaliśmy Henryka Tatkowskiego, właściciela firmy Halex, który od 25 lat działa w branży meblarskiej: jaki mebel jest najważniejszy w domubiurze albo szkole? Odpowiedział - wygodny. Nieważne, czy jest to krzesłostół bądź ława, w produkcji których specjalizuje się od lat. W tym jednym słowie - wygodny - mieści się cała filozofia marki Halex.

Wygodny mebel - czyli komfort

Krzesła, ławy czy stołu nie kupuje się codziennie. Przed ich zakupem odwiedzamy sklepy meblowe, portale meblarskie, strony producentów mebli. Stół to często nasz pierwszy mebel, który stanie pośrodku pokoju, w kąciku jadalni, w kuchni pod oknem. A czasem powędruje z wnętrza do wnętrza, z kawalerki do małżeńskiego mieszkania czy wybudowanego właśnie domu. I okazuje się, że idealny stół czy stolik - wszędzie doskonale pasuje, pomieści chwilową samotność singla i członków wielopokoleniowej rodziny. Taki stół to komfort - o którym w Haleksie myślimy każdego dnia.

Stół, krzesło - wygoda bez kompromisu

Żeby o krześle, stole czy ławie powiedzieć "wygodne" nie ma mowy o kompromisie w zakresie materiałów. Drewno - doskonale wysuszone, twarde, idealnie gładkie, by , blat ławy, podłokietnik krzesła pokryć lustrzaną taflą lakieruSklejka - tylko polska z certyfikatem FSC, atestami higieniczności,odporna i trwała - idealna na oparcie krzeseł. Do tego tajemnica naszych wygodnych siedzisk, które montujemy w krzesłach. Nie mów nic. Po prostu usiądź.

Meble we wnętrzu - to synergia

Gdyby krzesła, stoły i ławy projektowali artyści niekoniecznie służyłyby one do siedzenia, spożywania posiłków czy picia kawy. Gdyby te same mebleprojektował inżynier, precyzyjność konstrukcji odebrałaby krzesłom, stołom czy ławom ich duszę. Dlatego w Haleksie każde krzesło, stół, czy ława powstają ze szczypty designu architektów, logarytmów pisanych maszynom przez inżynierów i ogromnej dawki doświadczenia i rzemieślniczych tradycji. A na koniec na stworzonym prototypie nowego krzesła, ławy czy stołu siadamy wszyscy osobiście, jakbyśmy tworzyli je dla własnej wygody.

Wygoda kupowania

Nie ma lepszej recepty na idealne wnętrze niż wygodne krzesło, stół czy ława kupione w profesjonalnym salonie w rozsądnej cenie. Starając się połączyć wszystkie te cechy, dystrybucję naszych krzeseł, ław oraz stołów powierzamy tylko najlepszym salonom meblowym w Polsce, które gwarantująnajwyższą jakość obsługi klienta. Wszystkie stołykrzesła oraz ławy dostępne w naszej ofercie można zakupić również w salonie firmowym Halex w Elblągu. Tu czeka na Ciebie także nasz zespół profesjonalistów, który doradzi w zakresie doboru materiałów, technologii, kształtu mebla, lub zaprojektuje coś zupełnie nowego, wyjątkowego, specjalnie do Twojego wnętrza.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość.