producent mebli

stoły krzesła ławy

Obiad czy kawa? - Od tego jest ława!

Ławy to meble, które świetnie sprawdzają się w naszych rodzimych, często niewielkich, czterech kątach. Na co dzień niepozorny, zajmujący niewiele miejsca, stojący w kąciku wypoczynkowym w otoczeniu kanap czy foteli. Pozwalający odstawić szklankę z herbatą podczas lektury czy oglądania telewizji, ułatwiający pracę na laptopie i idealny do rodzinnej rozgrywki w - tak modne obecnie - gry planszowe. A przy szczególnych okazjach, gdy pojawiają się goście czy rodzina zasiada do uroczystego obiadu czy kolacji, ława w magiczny sposób podnosi się i zwiększa swoją powierzchnię.

Ławy, które znajdą Państwo w ofercie firmy Halex, to nadal meble praktyczne i wielofunkcyjne. Od tych sprzed lat odróżniają je jednak doskonalsze mechanizmy, które pozwalają zmieniać ich funkcję. Są dostępne zarówno w wersji pasującej do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu, jak i takich, gdzie roi się od antyków, mebli stylizowanych, rodzinnych pamiątek. Klienci mają do wyboru laminat oraz naturalną okleinę, która będzie doskonale współgrała z drewnianymi meblami o pięknym usłojeniu.

Do dostępnych w ofercie firmy Halex ław z łatwością dobrać można krzesła, wytwarzane z uwzględnieniem obecnych trendów wnętrzarskich, ergonomii i rzemieślniczych tradycji.

Zapraszamy do galerii, w której prezentujemy naszą kolekcję ław.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość.