producent mebli

stoły krzesła ławy

Aktualności

Caro i Bali w wyścigu liderów

Caro i Bali w wyścigu o hit sprzedaży Caro z oferty Halex to najlepiej sprzedający się model krzeseł w 2014 roku. W czym tkwi jego magnetyzm? W prostej, ponadczasowej formie, ergonomicznym kształcie czy może niezwykle bogatej kolekcji tkanin tapicerskich? W I połowie tego roku w wyścigu po laur najbardziej pożądanego krzesła stanął także tapicerowany Bali. Kto wygra?

PREMIERY NA TARGACH MEBLE 2015

Podczas tegorocznych targów MEBLE POLSKA 2015 w Poznaniu, firma Halex zaskoczyła zwiedzających niezwykle bogatą propozycja nowości. Na stoisku elbląskiego producentaznalazły się nie tylko prototypy nowych krzeseł i stołów, lecz także uzpełna nowość - propozycja modułowej meblościanki.  

Katalog 2015

W trosce o Państwa wygodę przygotowaliśmy katalog w formie elektronicznej. W celu wyświetlenie katalogu w oknie przeglądarki wystarczy kliknąć na obrazek poniżej.

Włoskie smaki drewna w Trend Line

Jak twierdzą projektanci wnętrz, tegoroczna jesień należy do drewna i materiałów, które się do niego upodabniają. W trend ten doskonale wpisuje się nowa kolekcja Trend Line firmy Halex. Proste sylwetki stołów wykończono bowiem czterema modnymi odcieniami dębu.

Kolekcja TrendLine z indywi(DUALNĄ) oskrzynią

Zaledwie kilka miesięcy po swoim debiucie  kolekcja Trend Line zaskakuje nową odsłoną: dekory dębowe blatu można teraz połączyć z oskrzynią  w prestiżowej czerni lub eleganckiej bieli.  - Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie klientów kolekcją Trend Line i uwzględniając sugestie naszych projektantów, zdecydowaliśmy się wprowadzić możliwość zróżnicowania oskrzyni stołu – wyjaśnia Aleksandra Wojtyniak, dyrektor handlowy firmy Halex. To odpowiedź na potrzebę współkreowania projektu mebla przez Klienta i czy dekoratora wnętrz. Teraz Halex pozostawia wybór: jakie kolor krzyni najlepiej będzie pasował do Twojego wnetrza, koloru krzeseł w salonie czy mebli kuchennych?  

Plumbridge - jak sobie Klient zażyczył

Plumbridge to niezwykły stół wykonany na specjalne życzenie klienta w firmie Halex. - To nie jest kolejna kolekcja, ale wyjątkowy, indywidualny projekt, zrealizowany na specjalne zamówienie - tłumaczy Katarzyna Domańska. Takich stołów i krzeseł, skrojonych na miarę, indywidualnie do potrzeb nie tylko hoteli, restauracji czy biur, ale również klientów detalicznych, producenci mebli realizują coraz więcej. Taki też projekt zrealizował Halex, producent stołów, ław i krzeseł z Elbląga (www.halexmeble.pl).  

Halex zatrudni robota

Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP w zakresie innowacji i nowych technologi Halex zatrudni robota Halex, producent stołów ławy i krzeseł z Elbląga, zatrudni robota - wynika z zamieszczonego we wrześniu zapytania ofertowego. Postanowiliśmy sprawdzić czym będzie się charakteryzował i jakie zadania postawi przed nowym pracownikiem Henryk Tatkowski, właściciel firmy.  

Gigantyczny Lorens - wizytówka elbląskiego zagłębia meblowego

Nowa Holandia koło Elbląga ma tej wiosny nową atrakcję. Gigantyczne drewniane krzesło wykonane w fabryce mebli firmy HALEX z daleka przyciąga uwagę kierowców jadących obwodnicą z Gdańska do Warszawy. Czy wiecie jaki to model krzesła? Dla ułatwienie prezentujemy go w wersji 1:1. Zagadkę rozwiąże wizyta w Nowej Holandii lub na naszej stronie w zakładce - krzesła.  

Has1 i Has2 w styczniowym Dom&Wnętrze.

W najnowszym numerze Dom&Wnętrze (nr 1/2013) w specjalnej strefie jadalni zaprezentowano nasze najnowszekrzesła Has1 i Has2. Pośród ciekawych propozycji mebli do jadalni, redaktorzy i projektanci przygotowujący styczniowy numer prestiżowego miesięcznika Dom&Wnętrze dostrzegli innowacyjność formy i ciekawy design naszych najnowszych krzeseł Has1 i Has2. Podkreślili wysoką jakość zastosowanych surowców - naturalnego drewna oraz bardzo wysoką jakość wykonania naszych mebli.

Diament meblarstwa - ława Quattro firmy Halex.

Diament meblarstwa - ława Quattro firmy Halex Prawdziwym okazem wyłuskanym z wielu projektów zgłoszonych do konkursu Diament Meblarstwa okazała się ława Quatro firmy Halex z Elblaga. Właściciel tej rodzinnej firmy Henryk Tatkowski i jego córka Aleksandra Tatkowska wzięli udział w uroczystej gali wręczenia statuetek, która odbyła się 12 grudnia w Warszawie. Pośród wielu rankingów i konkursów branżowych Diament Meblarstwa ma szczególne znaczenie dla producentów. 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość.