producent mebli

stoły krzesła ławy

Aktualności

Zapraszamy 10-12 września

WIELKA WYPRZEDAŻ: 10-12 września 2014. Przygotowując się do wdrożenia nowej kolekcji, Halex, renomowany producent ław, stołów i krzeseł zorganizował drzwi otwarte w swoim salonie firmowym przy ul. Mazurskiej 15 w Elblagu.

Gigantyczny Lorens - wizytówka elbląskiego zagłębia meblowego

Nowa Holandia koło Elbląga ma tej wiosny nową atrakcję. Gigantyczne drewniane krzesło wykonane w fabryce mebli firmy HALEX z daleka przyciąga uwagę kierowców jadących obwodnicą z Gdańska do Warszawy. Czy wiecie jaki to model krzesła? Dla ułatwienie prezentujemy go w wersji 1:1. Zagadkę rozwiąże wizyta w Nowej Holandii lub na naszej stronie w zakładce - krzesła.  

Has1 i Has2 w styczniowym Dom&Wnętrze.

W najnowszym numerze Dom&Wnętrze (nr 1/2013) w specjalnej strefie jadalni zaprezentowano nasze najnowszekrzesła Has1 i Has2. Pośród ciekawych propozycji mebli do jadalni, redaktorzy i projektanci przygotowujący styczniowy numer prestiżowego miesięcznika Dom&Wnętrze dostrzegli innowacyjność formy i ciekawy design naszych najnowszych krzeseł Has1 i Has2. Podkreślili wysoką jakość zastosowanych surowców - naturalnego drewna oraz bardzo wysoką jakość wykonania naszych mebli.

Diament meblarstwa - ława Quattro firmy Halex.

Diament meblarstwa - ława Quattro firmy Halex Prawdziwym okazem wyłuskanym z wielu projektów zgłoszonych do konkursu Diament Meblarstwa okazała się ława Quatro firmy Halex z Elblaga. Właściciel tej rodzinnej firmy Henryk Tatkowski i jego córka Aleksandra Tatkowska wzięli udział w uroczystej gali wręczenia statuetek, która odbyła się 12 grudnia w Warszawie. Pośród wielu rankingów i konkursów branżowych Diament Meblarstwa ma szczególne znaczenie dla producentów. 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość.