producent mebli

stoły krzesła ławy

Aktualności

Włoskie smaki drewna w Trend Line

Jak twierdzą projektanci wnętrz, tegoroczna jesień należy do drewna i materiałów, które się do niego upodabniają. W trend ten doskonale wpisuje się nowa kolekcja Trend Line firmy Halex. Proste sylwetki stołów wykończono bowiem czterema modnymi odcieniami dębu.

Plumbridge - jak sobie Klient zażyczył

Plumbridge to niezwykły stół wykonany na specjalne życzenie klienta w firmie Halex. - To nie jest kolejna kolekcja, ale wyjątkowy, indywidualny projekt, zrealizowany na specjalne zamówienie - tłumaczy Katarzyna Domańska. Takich stołów i krzeseł, skrojonych na miarę, indywidualnie do potrzeb nie tylko hoteli, restauracji czy biur, ale również klientów detalicznych, producenci mebli realizują coraz więcej. Taki też projekt zrealizował Halex, producent stołów, ław i krzeseł z Elbląga (www.halexmeble.pl).  

Halex zatrudni robota

Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP w zakresie innowacji i nowych technologi Halex zatrudni robota Halex, producent stołów ławy i krzeseł z Elbląga, zatrudni robota - wynika z zamieszczonego we wrześniu zapytania ofertowego. Postanowiliśmy sprawdzić czym będzie się charakteryzował i jakie zadania postawi przed nowym pracownikiem Henryk Tatkowski, właściciel firmy.  

Gigantyczny Lorens - wizytówka elbląskiego zagłębia meblowego

Nowa Holandia koło Elbląga ma tej wiosny nową atrakcję. Gigantyczne drewniane krzesło wykonane w fabryce mebli firmy HALEX z daleka przyciąga uwagę kierowców jadących obwodnicą z Gdańska do Warszawy. Czy wiecie jaki to model krzesła? Dla ułatwienie prezentujemy go w wersji 1:1. Zagadkę rozwiąże wizyta w Nowej Holandii lub na naszej stronie w zakładce - krzesła.  

Has1 i Has2 w styczniowym Dom&Wnętrze.

W najnowszym numerze Dom&Wnętrze (nr 1/2013) w specjalnej strefie jadalni zaprezentowano nasze najnowszekrzesła Has1 i Has2. Pośród ciekawych propozycji mebli do jadalni, redaktorzy i projektanci przygotowujący styczniowy numer prestiżowego miesięcznika Dom&Wnętrze dostrzegli innowacyjność formy i ciekawy design naszych najnowszych krzeseł Has1 i Has2. Podkreślili wysoką jakość zastosowanych surowców - naturalnego drewna oraz bardzo wysoką jakość wykonania naszych mebli.

Diament meblarstwa - ława Quattro firmy Halex.

Diament meblarstwa - ława Quattro firmy Halex Prawdziwym okazem wyłuskanym z wielu projektów zgłoszonych do konkursu Diament Meblarstwa okazała się ława Quatro firmy Halex z Elblaga. Właściciel tej rodzinnej firmy Henryk Tatkowski i jego córka Aleksandra Tatkowska wzięli udział w uroczystej gali wręczenia statuetek, która odbyła się 12 grudnia w Warszawie. Pośród wielu rankingów i konkursów branżowych Diament Meblarstwa ma szczególne znaczenie dla producentów. 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość.